Greeny Garden

Kolejne super urządzenie, którym chcemy się z Wami podzielić. Mamy nadzieję, że zainteresuje każdego, dbającego o zdrowie rodziny.

W pełni zautomatyzowana aeroponika, system zapewniający zdrowy wzrost ekologicznych warzyw i owoców takich jak sałata, zioła, truskawki, ogórki i wiele więcej.
Niezależnie od pory roku i lokalizacji Greeny Garden umożliwia uprawę i zbiory przez cały rok.


Urządzenie posiada nowoczesny filtr wody, który nie tylko chemicznie oczyszcza wodę, ale także usuwa informacje chemiczne, aby woda była heksagonalna i wzbogaca ją biofotonami.


Greeny Gardenogród w każdymmieszkaniu

95%

O tyle mniej zużyjesz wody do produkcji tej ilości warzyw w tradycyjnej uprawie

60m2

Z jednego panelu zbierzesz tyle warzyw i owoców co z 60 metrowego poletka

Made Home

zdrowa, ekologiczna produkcja w Twoim domu

Ekologia

Idea ekologicznej produkcji warzyw i owoców

Recykling

Tworzywo do produkcji obudowy jest BIODEGRADOWALNE

Rodzina

najlepsza opcja dla Twojej rodziny, zdrowo i ekologicznie


Ostatnie badania naukowców z Anglii pokazały, że drobinki plastiku pochodzących miedzy innymi z butelek, ubrań można znaleźć w płucach ludzi. Wydawało mi się to niemożliwe, ale przecież wdychamy to co wokół nas lata, co spożywamy. Bisfenol A wypijamy z wodą kupioną w zwykłej butelce PET. Glifosad, substancja czynna w preparacie Randap wykorzystywany do oprysków zboża i innych roślin na plantacjach wchłaniamy z pożywieniem.

Długo by wymieniać co nas truje i specjalnie nie mamy na wszystko wpływu, ale trzeba szukać. Można samemu filtrować wodę, prowadzić własne uprawy na działce, robić wędliny itd. Jest jeden problem, to często wymaga dużego nakładu, dużo więcej pracy niż możemy na to przeznaczyć.

Mamy na to genialne rozwiązanie, które jest bardzo proste i zdrowe dla całej naszej rodziny.

Greeny Garden – własny ogród w mieszkaniu. Zajmuje 0,36 m kw. powierzchni, a plony jak z powierzchni 60 m kw. tradycyjnego ogrodu i to przez cały rok.

Wystarczy zasadzić i poczekać na polny.

Specjalna aplikacja w telefonie pokaże Ci kiedy dolać wody, dorzucić nawozu lub poprawić pH wody.

Greeny GARDEN  to organiczne warzywa i owoce takie jak pomidory, ogórki, sałata, zioła, truskawki i wiele innych, które zbierzesz prosto z krzaczka na swój talerz.
Greeny Garden gwarantuje, że przez cały rok masz uprawę oraz dostęp do zdrowych i pożywnych warzyw oszczędzając 95% wody, a jeden moduł zastępuje 60 m2 gruntów rolnych.

Niewielu z nas ma luksus własnego ogrodu z ekologiczną uprawą. Greeny Garden sprawdzi się w kuchni, na balkonie, w restauracji, gdziekolwiek potrzebujesz zdrowych upraw.

Z pomocą wyrafinowanej elektroniki, najlepszych czujników i aplikacji „greeny+” hodowla jest dziecinnie prosta, daje wiele radości ze zdrowych warzyw, ziół i owoców.

Cieszcie się zdrowymi plonami, bez chemii, bez pestycydów, bez robali i ślimaków.

Przez cały rok pomidory, sałata, truskawki, zioła …

Posłuchajcie (po niemiecku) co o Greeny+ mówi sam jego twórca.

Może chcesz zostać lokalnym producentem Greeny+ na bardzo korzystnych zasadach? Sprawdź jak produkujemy Greeny+

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś więcej informacji zapraszam na stronę producenta (przez nasz link rekomendacyjny) lub zadzwoń do nas. Chętnie opowiemy o urządzeniu, pomożemy przy zakupie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Andrzej Sipajło tel. 508 152 002   e-mail: asipajlo@gmail.com

Zdjęcia i filmy do tego bloga zaczerpnąłem ze strony producenta norda.greenyplus.shop