HEALY

HEALY - LECZENIE CZĘSTOTLIWOŚCIAMI

Czym jest Healy?

Healy to urządzenie medyczne klasy IIa UE, które ma zastosowanie w leczeniu przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także w terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane z nimi zaburzenia snu.

healy

Dlaczego piszę o urządzeniu Healy na stronie w naszym blogu?
Gdy spotkałem się z Healy  i poznałem jego właściwości, to co potrafi zrobić z bólem oraz innymi problemami zdrowotnymi w naszej rodzinie, postanowiłem się tym dzielić dalej.

Każdy w rodzinie ma kogoś, kto walczy z przewlekłą chorobą, większą czy mniejszą. Po naszych obserwacjach, praktyce na samym sobie uważam, że to urządzenie powinien mieć każdy w swoim domu. Za kilka lat będzie to tak powszechne jak telefon.

Mnie przekonał fakt, że Healy pomogło mi z bólem Rwy Kulszowej, z którą się borykam od kilku lat. Dopada mnie niespodziewanie i kilka dni trwa powrót do sprawności. Healy pozbyło się problemu w trzy godziny. Cóż więcej pisać. Takich historii mogę powielać z opowieści moich znajomych.

Chcecie więcej informacji, zadzwońcie. Chętnie pomogę.

Healy_program

Healy to wysokiej jakości produkt, opracowany w Niemczech. Został on zaprojektowany a także wykonany we współpracy z lekarzami i bioterapeutami. Doświadczony zespół programistów oraz inżynierów, którzy od lat pracowali nad profesjonalnymi systemami TimeWaver, stanął przed ekscytującym wyzwaniem, jakim było umieszczenie tej zaawansowanej technologii w kompaktowej i łatwej w obsłudze formie.

Terapia mikroprądami (MET) zdobywa coraz większą popularność w leczeniu bólów ostrych i przewlekłych, w leczeniu stanów zapalnych i pourazowych. Mikroprądy przyspieszają procesy regeneracji tkanek, czas leczenia ran i zrostu kości. Pozwalają na zwiększenie zakresu ruchu i zmniejszenie obrzęków.

Poradź sobie z bólem

• Healy wykorzystuje mikroprądy na różnych
obszarach ciała, aby zmniejszyć ból.
• Ponadto zmniejsza napięcie mięśniowe
i bolesność wynikającą z ćwiczeń lub prac
domowych.

Misja Healy

Healy World tworzy przełomowe produkty i możliwości, aby dać naszym członkom siłę na rozwój i życie przepełnione wolnością, pasją
i radością

Wizja Healy

Nasza wizja
polega na umożliwianiu ludziom prowadzenia zdrowego, pełnego i świadomego życia oraz inspirowaniu naszej coraz większej, globalnej
społeczności do ciągłego pozytywnego
wpływania na ludzkość.

Dystrybucją w Polsce zajmuje się producent:

Healy International BV

Aby dokonać zakupu wejdź na stronę producenta:

STRONA PRODUCENTA HEALY
Watch_healy

W jaki sposób pomoże Healy

Healy to małe, ale bardzo wszechstronne urządzenie (sterowane przez smartfon z systemem Apple lub Android), które wykorzystuje programy zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) do harmonizacji pola bioenergetycznego w wielu ważnych dziedzinach życia.

Komunikacja aparatu z telefonem odbywa się przez Bluetooth. Połączenia używa się wyłącznie do uruchomienia wybranego programu, po czym można wyłączyć Bluetooth – przesyłanie “częstotliwości” do organizmu realizowane jest przez odpowiednie aplikatory przez Healy.

programy-healy

Ilość programów zależna jest od wybranej edycji Healy. Więcej dowiecie się na stronie producenta Healy.

Jeśli jesteś zainteresowany tematem pracy nad zdrowiem własnym oraz rodziny, chciałbyś poznać urządzenie, jego właściwości, jak działa i co może dać Twoim bliskim – zadzwoń, chętnie pomożemy.

Andrzej Sipajło 508 152 002

Aplikacja podzielona jest na grupy w których posegregowano odpowiednie programy.

 • Złoty Cykl
 • Lokalna stymulacja
 • Nauka
 • Fitness
 • Praca / Sen
 • Równowaga psychiczna
 • Piękno / Skóra
 • Harmonia bioenergetyczna
 • Meriadiany
 • Czakry
 • Wirtualizacja bioenergetyczna
 • Odżywki
 • The Power of Three
KUP PRODUKT - STRONA PRODUCENTA

Uwaga: Healy Watch ma na celu wspieranie witalności i dobrego samopoczucia i nie zastępuje porady medycznej, którą może udzielić wyłącznie lekarz. Pomiary fizjologiczne wyświetlane na zegarku Healy Watch i w aplikacji Healy Watch mają na celu pomóc w rozwijaniu zdrowszych nawyków i osiąganiu celów dotyczących kondycji i dobrego samopoczucia, aby poprowadzić Cię w korzystaniu z programów dostępnych w zegarku Healy oraz ostrzegać o informacjach, które mogą powodować odpowiednia konsultacja z lekarzem. Nie twierdzi się, że odczyty zegarka Healy Watch lub aplikacji Healy Watch są diagnostyką obecności lub braku jakichkolwiek schorzeń.