Władysławowo

oferuje tak liczne atrakcje dla miłośników aktywnego wypoczynku, że musieliśmy poświęcić im osobną stronę. Myślicie, że nad morzem można wypoczywać aktywnie jedynie kiedy jest słonecznie? Nic bardziej mylnego. W naszym mieście nie będziecie się nudzili w żadną pogodę.

Luksusowe wakacje to nie tylko palmy i rafa koralowa. U nas znajdziesz bardzo dobrze wyposażone pokoje gościnne, apartamenty ale przede wszystkim świetne towarzystwo, dużą ilość atrakcji turystycznych.

Z Władysławowa dojedziesz na półwysep, gdzie można pospacerować, uprawiać sporty wodne, w spokojne lasy, by pobiegać, odetchnąć świeżym powietrzem.

Mamy ponad 100 kilometrów tras rowerowych, z pięknymi widokami. A do trójmiasta dostaniecie się promem z Jastarni lub Helu albo szybką koleją.

To część naszych najciekawszych miejsc:

falochron Władysławowo

Najpiękniejsza piaszczysta plaża w Polsce

Wiemy, że przyjeżdżacie do Władysławowa bo lubicie lato, piasek i wodę. Uwielbiacie relaks na najpiękniejszym fragmencie polskiego wybrzeża. Macie do wyboru nie tylko morze, ale także spokojne wody Zatoki Puckiej, a to wszystko w zasięgu pieszej wycieczki.

Czytaj więcej

Długie piesze spacery lub treningi Nordic Walking

Lokalizacja naszego obiektu jest chyba najbardziej fortunna dla wszystkich rodzajów atrakcji oferowanych przez nasze miasteczko.
Jesteśmy wspaniałą bazą wypadową na długie piesze spacery. Zarówno brzegami piaszczystej plaży w stronę Helu jak i zalesionymi fragmentami wybrzeża i atrakcyjnego wąwozu w kierunku Jastrzębiej góry i Karwii.
Nieopodal pokoi Długa 25 znajduje się też fantastyczny, atrakcyjny dla turystów park miejski oraz Park COS (Centralnego Ośrodka Sportu).

Czytaj więcej

Szkoły windsurfingu

Polskie morze to nie tylko najpiękniejsze w Europie Północnej szerokie piaszczyste plaże.
Kiedy jedni lubią położyć się plackiem na plaży od strony morza i kosztować kąpieli słonecznych, inni korzystają z naszych niepowtarzalnych warunków lokalizacyjnych. Uprawiają bezpieczne sporty wodne na płytkim akwenie Zatoki Puckiej położonej z drugiej strony naszej mierzei Helskiej.

W rejonie Cetniewa w zasięgu spaceru lub krótkiej wyprawy rowerem znajdują się liczne szkoły wind&kite surfingu. W zależności od zasobności portfeli można nauczyć się tych sportów korzystając z indywidualnych lub grupowych kursów.

Czytaj więcej

Muzea i wystawy

Lokalizacja naszego obiektu jest chyba najbardziej fortunna dla wszystkich rodzajów atrakcji oferowanych przez nasze miasteczko.
Jesteśmy wspaniałą bazą wypadową na długie piesze spacery. Bliskość piaszczystej plaży w stronę jak i zalesionych fragmentów wybrzeża i atrakcyjnego wąwozu w kierunku Jastrzębiej góry i Karwi.
Nieopodal naszego obiektu znajduje się też fantastyczny, atrakcyjny dla turystów park miejski oraz Park COS (Centralnego Ośrodka Sportu).

Czytaj więcej

Wakacje z rowerem

Trasy rowerowe wyrosły na polskim wybrzeżu jak grzyby po deszczu.
I to jest doskonałą wiadomość dla miłośników aktywnego wypoczynku. Podlinkowaliśmy Wam mapę naszych tras rowerowych.

Na naszym blogu znajdziecie też poświęcony im obszerny artykuł z najciekawszymi atrakcjami zlokalizowanymi tuż przy rowerowych ścieżkach.

Czytaj więcej

Kryty basen 5 minut od naszego obiektu

Mamy to szczęście, że w zasięgu 5 minut spacerem z naszego obiektu nasi goście mogą zakosztować atrakcji Centralnego Ośrodka Sportu. Nie tylko organizowane są tu ciekawe pokazy i zawody sportowe, ale także znajduje się tam atrakcyjny kryty basen o wymiarach olimpijskich, a władze ośrodka COS dbają o najwyższy standard czystości obiektu.

Czytaj więcej

Atrakcje dla dzieci

Ten kto ma dzieci wie doskonale jak trudno jest zapewnić im najwyższy poziom rozrywki i jak potrafi to być kosztowne.

W naszym mieście możecie liczyć na wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych dzieci jak i nastolatków. Zobaczcie co Władysławowo ma im do zaoferowania.

Czytaj więcej

Gdańsk - dla spragnionych kulturalnych atrakcji

atrakcje na kilka dni zwiedzania…

Czytaj więcej

Gdynia - najbliższe duże miasto

Najbliżej Władysławowa zlokalizowany duży ośrodek kulturalny z restauracjami, muzeami, teatrami.

Łatwy dojazd koleją pozwala zrelaksować się i w pełni zakosztować uroków miejskiej gastronomii.

Centrum Gdyni jest dostępne w zasięgu spacerowym od Dworca a Szybką Koleją Miejska dojedziecie do pozostałych miast Trójmiasta (Gdańska i Sopotu).

Statek Muzeum "Dar Pomorza"

Jest to fenomenalna atrakcja Gdyni dla tych którzy prócz plażowania chcieli by poznać bliżej życie na morzu.

Czytaj więcej

Oceanarium - niebywała atrakcja nie tylko dla najmłodszych

Od wielu lat Gdynia utrzymuje swoje Oceanarium, stanowiące nie lada gratkę nie tylko na pochmurne dni. Poznaj życie zwierząt morskich w przepięknej ekspozycji Oceanarium.

Czytaj więcej