Promocje 2024

Sprawdź termin w kalendarzu i dopasuj go do naszej wiosennej promocji 2024.

Jeśli coś się nie dopasuje – zrobimy dla Ciebie indywidualną ofertę, nie do odrzucenia.
Wczasy i aktywny wypoczynek powinien być wolny od tłumów i hałasu na mieście.

Wykorzystaj urlop i przyjedź w atrakcyjnym czasie po za głównym sezonem. Korzystaj z długich dni, fajnej pogody i atrakcyjnych cen.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać wiosenną promocję 2024 na wynajem pokoju lub apartamentu w obiektach Długa 25 i Abrahama 8 we Władysławowie, to mam kilka istotnych powodów, które mogą Cię przekonać.

Promocja wiosenna 2024

Ta promocja to doskonała okazja, aby spędzić wakacje nad morzem w atrakcyjnej cenie. Dzięki wiosennej promocji 2024 możesz zaoszczędzić na noclegach i skorzystać z dodatkowych udogodnień, co sprawi, że Twój pobyt będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Wczasy nad morzem we Władysławowie to jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych nad polskim morzem. Korzystając z wiosennej promocji, będziesz mógł cieszyć się urokami tego malowniczego kurortu, spacerować po pięknej plaży, korzystać z atrakcji turystycznych i relaksować się w nadmorskim klimacie.

ogród abrahama 8

Pokoje Władysławowo

Obiekty Długa 25 i Abrahama 8 oferują różnorodne pokoje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dzięki wiosennej promocji masz okazję zarezerwować komfortowy pokój w dogodnej lokalizacji, blisko morza i centrum miasta.

Korzystając z promocji, masz pewność, że Twój nocleg będzie nie tylko komfortowy, ale również dostępny w atrakcyjnej cenie. Dlatego warto rezerwować u nas bezpośrednio u gospodarza omijając pośredników. To doskonała okazja, aby zrelaksować się, odetchnąć świeżym morskim powietrzem i cieszyć się urokami Władysławowa.

Dzięki wiosennej promocji 2024 będziesz mógł skorzystać z tanich noclegów w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych nad Bałtykiem. To doskonała okazja, aby poprzez oszczędności na noclegach mieć więcej środków na inne przyjemności i atrakcje podczas pobytu nad morzem.